В День екстреної медичної допомоги хочеться привернути увагу до служби, яка щодня, особливо тепер, під час широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, незважаючи ні на що, під кулями, рятують українців у зоні активних бойових дій, рятують життя та здоров’я людей в екстрених ситуаціях. Машини екстреної медичної допомоги неодноразово були обстріляні, вкрадені російськими окупантами, станції зруйновані, окуповані.
   Війська російської федерації обстріляли більше 60 машин екстреної медичної допомоги.
    Екстрена медична допомога є невід’ємною частиною з надання невідкладної допомоги для людини, що потрапила в непросту ситуацію.
    Робочий процес медпрацівників потребує постійної оперативності, злагодженості та стійкості.
   Для людей, які не пов’язані з медициною, часом важко зрозуміти, з чим стикаються працівники екстреної служби кожного дня, що доводиться проходити та чим жертвувати. Це добові чергування, це постійні смерті людей, важкі стресові ситуації, де кожна помилка може коштувати життя. Це люди, які завжди на чергуванні й вони в будь-який момент готові прийти на допомогу: це ніч чи день, дорослий чи дитина.
    Вітаємо зі святом працівників екстреної медичної допомоги.
   Хочемо побажати здоров’я, удачі і терпіння, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у важливій праці. Колеги, будьте здорові, завжди рішучі та впевнені у своїх діях, вірні своїм принципам, невразливі і без втрат пережити ці складні часи! Велике дякую, Вам, за Вашу роботу!
    Впевнені, що наступне свято ми зустрінемо в Україні, яка переможе ворога.
Адміністрація КП «ВОЦЕМДМК»