Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління та Науково-експертна рада Міжнародної програми «Лідери ХХІ століття» мають за честь повідомити, що завдяки Вашим зусиллям, наполегливості та таланту організатора, кероване Вами підприємство ввійшло в когорту кращих медичних підприємств України 2021року. Оцінюючи динамічний розвиток діяльності підприємства, Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління спільно з Радою експертів Міжнародної іміджевої програми «Лідери  21  століття»  прийняла  рішення  щодо нагородження керованого Вами підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради Національним  дипломом та званням «Краще підприємство  України 2021», з наданням електронного логотипу нагороди з правом використанняв рекламно-презентаційних цілях, а особисто Вас – орденом «Лідер  України» за професійні досягнення та вагомий особистий внесок в розвиток України.

Вважаємо,  що  саме  такі  підприємства,  як  кероване  Вами, – незмінно  орієнтовані  на  інтереси споживачів  і  представляють  діагностично-лікувальні послуги бездоганної  якості,  стимулюють  інші вітчизняні компанії в боротьбі за якість та впливають на розвиток країни.

Наполегливо працюючи на благо України, ви впевнено плануєте перспективи подальшого розвитку та вдосконалення. Надіємося, що ця нагорода для Вас і для колективу відкриє перспективу нових можливостей, інформативно сконцентрує Ваш потенціал та конкурентні переваги!

Від імені оргкомітету Асамблеї ділових кіл вітаю Вас та колектив з отриманням почесного звання. Бажаю подальшого професійного росту, міцного здоров’я та благополуччя Вам і вашим родинам та всім нам віри у щасливе успішне майбутнє України!