Лікарям центру первинної медико-санітарної допомоги, що у місті Берестечко, передали реанімобіль, оснащений для надання допомоги хворим.

Ключі від автомобіля бригаді медиків вручили сьогодні, 3 листопада, інформує пресслужба нардепа Вячеслава Рубльова.

Раніше для Берестечка передали автомобіль марки «Ford», проте, за словами керівника Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги Володимира Шмаля, для місцевих реалій він не підходить. Тому прийняли рішення замінити авто на вище, легше та більш укомплектоване.

«У цьому автомобілі – сучасна техніка. Він підходить для поганих доріг і оснащений обладнанням, яке дозволяє довезти хворого до лікарні, що вкрай необхідно в умовах сільської місцевості», – зазначив Володимир Шмаль.

Як зазначає фельдшер Берестечківської медичної бригади Андрій Собець, цей автомобіль значно краще укомплектований, ніж попередній.

«Він обладнаний найновішими приладами. Тут є кисневий балон, дефібрилятор, ШВЛ, пневмошини», – розповідає медик.

За словами фельдшера, їхня бригада обслуговує 14 тисяч населення та надає невідкладну допомогу тим, хто потребує і за межами своїх населених пунктів.

«Важливо, аби люди, які живуть у віддалених селах, мали можливість отримати кваліфіковану допомогу та їх могли швидко доставити у лікарню. Такі автомобілі вкрай необхідні для медичних бригад і народний депутат Вячеслав Рубльов активно співпрацює з медиками, аби вчасно реагувати на їхні запити», – підкреслив помічник народного депутата Юрій Харченко.

Нагадаємо, до цього в Берестечку був старенький автомобіль УАЗ, який не відповідав жодним стандартам.