Обґрунтування 

для надання комплексу послуг з технічного (сервісного) обслуговування транспортних засобів предмета закупівлі :

код ДК 021:2015- 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

( послуги по гарантійному/сервісному обслуговуванню автомобілів Volkswagen Crafter ).

 

     Гарантійне/сервісне обслуговування автомобілів Volkswagen Crafter здійснюється лише на станціях технічного обслуговування (СТО) офіційних дилерів в країні згідно Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни дорожніх транспортних засобів, затвердженого Наказом Міністерства промислової політики України від 29.12.2004 №721. Згідно умов гарантійної політики компаній – виробників, автомобіль повинен проходити обслуговування в офіційних сервісних мережах з використанням оригінальних запчастин, а також проходити регулярне технічне обслуговування (ТО) з дотримуванням рекомендованого виробником регламенту.

   Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоцентр-Захід» є офіційним авторизованим дилерським центром Volkswagen.

   Підтвердження: сканкопія Угоди Сервісного Партнера, довідка-перелік дилерських підприємств (додаються).

   Отже, наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до  пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником).

   Враховуючи вищенаведене та з метою підтримки найвищих експлуатаційних властивостей та технічного (сервісного) обслуговування автомобілів КП «ВОЦЕМДМК» Volkswagen Crafter є підстави для переговорної процедури закупівлі.

     Надання послуг по технічному (сервісному) обслуговуванню автомобілів КП «ВОЦЕМДМК» Volkswagen Crafter, проводиться на очікувану вартість 84 000,00 грн. (Вісімдесят чотири тисячі грн. 00 коп.)