ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик наконечників, опор кульових розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування замовника: Комунальне підприємство «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради

Місцезнаходження замовника: 43021, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вулиця Словацького, 28

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 38527798

Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності такої ознаки – у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків (пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»)

 Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 

Наконечники, опори за кодом  ДК ЄЗС  021:2015 – 44530000-4 Кріпильні деталі (44531000-1)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-11-03-010016-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 86 800,00 грн.

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2023 рік, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’яснення Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020р. здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на фільтри, відповідних розмірів, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель.

 Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні вимоги:

Найменування

(код за ДК 021:2015)

Кіль-

кість, шт

Характеристика
Наконечник кермової тяги правий на автомобіль Peugeot Boxer 2.2 2013 р.в. 40 Каталоговий № 161 097 6380
Наконечник кермової тяги лівий на автомобіль Peugeot Boxer 2.2 2013 р.в. 40 Каталоговий № 161 097 6480
Наконечник кермової тяги правий на автомобіль Volkswagen Crafter 2.0 2021 р.в. 10 Каталоговий № 2N0 423 812
Наконечник кермової тяги лівий на автомобіль Volkswagen Crafter 2.0 2021 р.в. 10 Каталоговий № 2N0 423 811
Опора кульова на автомобіль

Volkswagen Crafter 2.0 2021 р.в.

20 Каталоговий № 2N0 407 361А
Опора кульова на автомобіль

Peugeot Boxer 2.2 2013 р.в.

50 Каталоговий №3640 76

 

Товар повинен відповідати встановленому каталоговому номеру!!!

Товар постачається у повному обсязі!!!

За неправдиву (недостовірну) інформацію про предмет закупівлі Учасник самостійно несе відповідальність відповідно до Закону на будь якому етапі її виявлення. Неякісний товар та товар, який не відповідає вказаному в ціновій пропозиції (Додаток 4) підлягає обов’язковій заміні, а всі витрати пов’язані із заміною товару несе постачальник.

  1. Учасник у складі своєї пропозиції надає підтвердження у довільній формі, що:

а) запропонований товар не раніше 2022 року виробництва;

б) гарантійні зобов’язання – гарантійний термін діє не менше 6 місяців з дати поставки товару на склад Покупця.

  1. Пропозиція Учасника повинна містити відомості про країну виробника (ів) товару та торгову(і) марку(и) виробника товару. Дані відомості обов’язково зазначаються у формі «Лист-пропозиція» Додатку 4 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
  2. У випадку, якщо Учасник закупівлі пропонує еквівалент товару, він додатково повинен надати по кожній позиції запропонованого товару технічної специфікації:

– відомості про виробника товару або торгову марку виробника товару;

– технічні характеристики запропонованого товару;

– артикул (каталожний номер) товару виробника або артикул (каталожний номер) товару торгової марки виробника;

– документальне підтвердження відповідності технічних характеристик запропонованого товару всім технічним характеристикам замовленого товару з посиланням на офіційні джерела виробника (виробників) товару або торгової марки (торгових марок) виробника запропонованого товару (офіційні каталоги або офіційні джерела виробників або торгових марок виробника товару), з обов’язковим відображенням у таблиці порівняльних характеристик:

№ з/п Найме-нування замов-леного

товару

Найменуван-ня запропонованого товару Технічні характеристики

запропонова-ного товару

Країна виробника  товару та торгова марка виробника товару Артикул або каталожний номер запропоно-ваного товару Офіційні джерела виробника або торгової марки виробника запропонованого товару
1            
           

Всі технічні характеристики запропонованого товару повинні відповідати технічним характеристикам замовленого товару.

У разі будь-якого посилання в Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі Замовника та додатках до неї на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, – слід вважати в наявності вираз «або еквівалент».