Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості  та розмір бюджетного призначення  для процедури закупівлі відкриті торги код за ДК 021-2015 – 64210000-1 «Послуги телефонного зв’язку та передачі даних», 64212000-5 «Послуги мобільного телефонного зв’язку»

Комунальне підприємство «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради з 2013 року користується стільниковим мобільним зв’язком. Корпоративна група абонентів складається із 340 абонентів послуги з передавання даних і повідомлень шляхом використання мобільного стандарту GSM 900/1800.

Телефонні номери, якими підприємство користується протягом останніх років працюють тривалий час, занесені до численних довідників і баз. Мережа мобільного зв’язку для організації службових переговорів Комунального підприємство «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради зараз використовує 210 номерів, що забезпечують роботу GPS-трекерів, які встановлені в автомобілях екстреної медичної допомоги, 80 номерів для передачі електрокардіограм у телеметричний центр від усіх бригад екстреної медичної допомоги Волинської області, 130 номерів для організації службових переговорів на території усієї Волинської області та для обслуговуванні звернень пацієнтів на екстрений номер 103 за допомогою програмного забезпечення ОДС-103 для електронної обробки та передачі даних про різні етапи надання екстреної медичної допомоги.

Підключення здійснюватиметься за допомогою технічних засобів з використанням GSM та GPRS каналів. Зв’язок між центральною оперативною диспетчерською, бригадами екстреної медичної допомоги та апаратом управління за допомогою підключення 150 SIM-карток, встановлених у мобільних телефонних апаратах, 80 SIM-пар використовуються у планшетах бригад ЕМД. Закупівля послуг телефонного зв’язку та передача даних обумовлена тісною технологічною взаємодією з підрозділами підприємства та контролю бригад ЕМД, а також безпосередня електрона робота бригад з передачею даних до програмного забезпечення.
Послуги зв’язку включають в себе:
–          послуги мобільного зв’язку на мережі стаціонарних та мобільних операторів зв’язку (голосове з’єднання);
–          збереження існуючих корпоративних номерів абонентів;
–          послуги мобільної передачі даних та доступу до мережі Інтернет (2G/3G/4G).;
–          послуги надіслання сповіщень SMS;
–          послуги надання мобільного зв’язку в роумінгу та міжнародних дзвінків;
–          послуга сім пара – можливість одночасно користуватись двома картками з одним абонентським рахунком.
Для закупівлі визначено код за ДК 021-2015 – 64210000-1 («Послуги телефонного зв’язку та передачі даних», 64212000-5 Послуги мобільного телефонного зв’язку).
ЛОТ 2
Для цілодобового зв’язку бригад екстреної медичної допомоги на підприємстві є резервна група абонентів, яка налічує 80 абонентів послуги з передавання даних і повідомлень шляхом використання мобільного стандарту GSM 900/1800.

Послуги зв’язку включають в себе:

Послуги мобільного зв’язку на мережі стаціонарних та мобільних операторів зв’язку (голосове з’єднання);
Збереження існуючих корпоративних номерів абонентів;
Послуги мобільної передачі даних та доступу до мережі Інтернет (2G/3G/4G).;
Послуги надіслання сповіщень SMS;
Послуги надання мобільного зв’язку в роумінгу та міжнародних дзвінків;
Послуга сім пара – можливість одночасно користуватись двома картками з одним абонентським рахунком
Для закупівлі визначено код за ДК 021-2015 – 64210000-1 («Послуги телефонного зв’язку та передачі даних», 64212000-5 Послуги мобільного телефонного зв’язку).
Очікувана вартість оголошеної закупівлі на 2024 року 842400,00 (вісімсот сорок дві тисячі чотириста ) гривень.