ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик придбання машин для обробки даних (апаратна частина) з поділом на 2 лоти: лот 1 – персональні комп’ютери (монітор, системний блок, клавіатура та миша) – 30213000-5 Персональні комп’ютери, лот 2 – ноутбук в комплектації із сумкою – 30213100-6 Портативні комп’ютери

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Комунальне підприємство «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради;

місцезнаходження – 43021, Волинська область, місто Луцьк, вулиця Словацького, будинок 28;

код за ЄДРПОУ 38527798;

категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (за наявності такої ознаки – у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків) (пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги,

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-05-16-002102-a
Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 634000,00 грн. з ПДВ.

Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, враховуючи примірну методику визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, проаналізовано інформацію про ціни в наступних джерелах: у відкритих інформаційних джерелах та цінових пропозиціях фірм-постачальників.

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ЛОТ 1: Персональні комп’ютери за кодом ДК 021:2015

30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
30213000-5 Персональні комп’ютери

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Персональні комп’ютери 27 шт. (монітор, системний блок, клавіатура та миша).

Під час визначення вимог керувалися документами, що підтверджують якість товару, згідно чинного законодавства України (сертифікат(и) відповідності та/або декларація про відповідність, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, вимогам Технічного регламенту.

Термін постачання – з дати укладання договору по 31 липня 2022 р.

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості персональні комп’ютерів визначені з урахуванням реальних потреб підприємства та оптимального співвідношення ціни та якості. У зв’язку з цілодобовою роботою підприємства є необхідність в закупівлі персональних комп’ютерів для працівників. У зв’язку з розширенням мережі підприємства необхідно дообладнати робочі місця пунктів ЕМД у Волинській області.

Це забезпечить інформативність віддалених пунктів електронними документами (розпорядження, накази по підприємству, звітність по відділеннях, проведення селекторних нарад, робота з  програмою «Статистика ОДС103», подання графіків виходу на роботу та табелів обліку робочого часу, робота з електронною поштою).

 

ЛОТ 2: Ноутбуки за кодом ДК 021:2015

30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
30213100-6 Планшетні комп’ютери

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Ноутбук в комплектації із сумкою 5 шт.

 

Під час визначення вимог керувалися документами, що підтверджують якість товару, згідно чинного законодавства України (сертифікат(и) відповідності та/або декларація про відповідність, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, вимогам Технічного регламенту.

Термін постачання – з дати укладання договору по 31 липня 2022 р.

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості портативних комп’ютерів визначені з урахуванням реальних потреб підприємства та оптимального співвідношення ціни та якості. У зв’язку з цілодобовою роботою підприємства є необхідність в закупівлі портативних комп’ютерів (ноутбуків) для працівників відділу автоматизованих систем управління та зв’язку. Це забезпечить швидке реагування на виникаючі проблеми центральної оперативної диспетчерської (робота АРМ, телефонізація, підтримка роботи серверів, моніторингу бригад в реальному часі та програмно-апаратного комплексу «ОДС-103»), а також відділень, пунктів екстреної медичної допомоги у Волинській області в цілому (забезпечення робочих місць, роботи програми «Статистика ОДС103», віддалена підтримка в разі проблем з смартфонами бригад, медичним обладнанням). З врахуванням необхідної мобільності працівників відділу дані портативні комп’ютери розв’яжуть проблему прив’язки до робочого місця та дозволять мінімізувати час на вирішення проблеми.