ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі форменого одягу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне підприємство «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради;

місцезнаходження – 43021, Волинська область, місто Луцьк, вулиця Словацького, будинок 28;

код за ЄДРПОУ 38527798;

категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (за наявності такої ознаки – у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків) (пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»).

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Спеціальний одяг для працівників бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за кодом ДК ЄЗС 021:2015 18110000-3 Формений одяг

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2024-02-16-009590-a

 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 5 304 000,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Товар постачається партією  (партіями) не пізніше 31.04.2024 року  включно.

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості форменого одягу визначені з урахуванням реальних потреб підприємства та оптимального співвідношення ціни та якості, враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

  1. Для підтвердження інформації щодо країни виробника та країни походження/ виготовлення товару Учасник надає довідку в довільній формі з інформацією про країну виробника та країну походження/виготовлення товару, щодо кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі. Якщо товар вироблено в іншій країні ніж Україна, Учасник надає відповідний документ/сертифікат про походження товару/ засвідчену декларацію про походження товару/ декларацію про походження товару/ сертифікат про регіональне найменування товару.
  2. Якщо Учасник не є виробником товару, то на підтвердження можливості/спроможності поставки товару надається договір, укладений з виробником, чинний протягом строку дії договору за цією закупівлею, та/або лист авторизації від виробника та/або дилера, та/або представника виробника та/або інший аналогічний документ, що підтверджує правовий зв’язок між виробником/дилером/дистриб’ютором/представником виробника та Учасником.
  3. Для підтвердження наявності дозвільних документів, відповідно до вимог чинного законодавства з застосування заходів із захисту довкілля, гігієни та безпеки праці учасник надає скановані копії (з оригіналу або з завіреної копії) чинного сертифікату на систему управління якістю за ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ ISO 9001:2018 зі звітом за результатом наглядового аудиту системи управляння якістю, а також чинний сертифікат на систему екологічного управління. Вказані документи повинні бути оформлені на виробника або учасника і видані стосовно виробництва товарів, що становлять предмет закупівлі.
  4. Вимоги до якості: Якість на готові вироби  повинна відповідати технічній документації, чинним на території України ДСТУ, вимогам до якості, умовам Договору та підтверджуватися наданим у складі тендерної пропозиції Учасника сертифікатом якості або паспортом з відміткою ВТК виробника.
  5. Протокол (и) випробувань, якими підтверджується відповідність матеріалів, вимогам встановленим у таблицях 8-9, 13-14. Протоколи випробувань повинні бути видані акредитованими лабораторіями та містити інформацію про назву та виробника об’єкта випробувань (світловідбиваючу стрічку та тканину). Замовник проведення випробувань – Учасник процедури закупівлі або постачальники (виробники) Тканин або виробники продукції, що становить предмет закупівлі. У випадку надання Учасником у складі пропозиції протоколів випробувань, оформлених за замовленням третьої особи (виробника або офіційного представника виробника тканини/продукції), такий Учасник у складі пропозиції додатково має надати письмове підтвердження (лист, гарантійний лист, лист-підтвердження) від замовника випробувань про можливість використання Учасником відповідного протоколу випробувань безпосередньо у цих відкритих торгах з особливостями.

Для підтвердження відповідності колірності та відмінності кольору тканини до і після 25 циклів прання при t=60 °С, надається кольорова копія протоколу випробувань зі зразком випробуваної тканини,  завіреного належним чином, акредитованим органом a6o організацією, які проводили випробування, з зазначенням в ньому інформації про виробника, артикул/назву та колір тканини, до 25 циклів прання та його координати кольору та порівняний з ним зразок після 25 циклів прання при t=60 °С та його координати кольору. Кольорова відмінність ΔE cmc для відповідності колірності тканини до прання – не більше 3. Кольорова відмінність ΔE cmc між порівняними зразками до та після 25 циклів прання при t=60 °С повинна бути не більше 5.

  1. Декларацію про відповідність кожного найменування запропонованого товару вимогам до безпеки та охорони здоров’я, яка зареєстрована або взята на облік в органі з оцінки відповідності, а також сертифікат про експертизу зразка або сертифікат відповідності.
  2. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на запропонований товар або звіт про експертизу, або протокол випробувань, або інший аналогічний документ з відповідним поясненням, що підтверджує безпечність та відповідність запропонованого товару вимогам санітарного законодавства України.
  3.    Гарантія виробника на товар (предмет закупівлі) має складати:

гарантійний строк експлуатації (носіння) обчислюється від дня введення Товару в експлуатацію та становить не менше 12 місяців. Гарантійний строк зберігання – 2 роки від дати виготовлення Товару у разі дотримання умов зберігання. Постачальник гарантує якість Товару, що постачається, протягом кожного з таких термінів. Гарантія поширюється на весь Товар, що поставляється Постачальником, за умови дотримання Замовником встановлених вимог і норм експлуатації (зберігання) Товару.

спеціальний одяг повинен забезпечувати видимість працівників служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф при роботі в умовах надзвичайних ситуацій, в нічний час, на автошляхах, надавати можливість розпізнавати працівників служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф при скупченні людей та у громадський місцях, а також відповідати вимогам Національного стандарту України.