Сьогодні, 20 липня 2023 року, в режимі онлайн, було проведено медичну нараду за підсумками роботи за 6 місяців 2023 року.
    З доповіддю виступив медичний директор Анатолій КАЛЕНЮК, який зазначив, що працівники КП «ВОЦЕМДМК» забезпечують цілодобовий прийом звернень за єдиним телефонним номером екстреної медичної допомоги «103», надають екстрену медичну допомоги відповідно до протоколів надання екстреної медичної допомоги.
   Мережа підприємства складається з центральної оперативної диспетчерської, 14 відділень ЕМД, відділ медицини катастроф. Функціонує 33 пункти базування бригад ЕМД, з них 1 пункт тимчасового базування, у яких працює 72 бригади екстреної медичної допомоги, з них 12 лікарських та 60 фельдшерських бригад ЕМД.
   За 6 місяців 2022 року до КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надійшло 87089 звернень громадян про екстрену медичну допомогу, що на 1160 звернення менше ніж за 6 місяців 2022 року. Кількість відмовлених необґрунтованих викликів становить 27858 або 32,0 % від загальної кількості звернень. Зменшення кількості виїздів фіксується за рахунок диференціації викликів на критичні, екстрені та неекстрені, надання порад старшими лікарями медицини невідкладних станів ЦОД.
    Всього здійснено 59231 виїздів бригад ЕМД або 68,0% від загальної кількості звернень, за 6 місяців 2022 року – 59018 виїздів, що становило 66,9% від загальної кількості звернень.
   Бригади ЕМД дотримуються клінічних маршрутів при госпіталізації пацієнтів з підозрою на гострий мозковий інсульт та підозрою на гострий інфаркт міокарду з елевацією сегмента ST.
   Було наведено порівняльний аналіз ключових показників за 6 місяців 2021, 2022 та 2023 років, зокрема кількість викликів: всього; при раптових захворюваннях та станах; нещасних випадках та травмах; виїзди до хронічно хворих; перевезення пацієнтів, породіль до лікувальних закладів; безрезультатні та технологічні виїзди. Відзначено кількість госпіталізації, кількість виїздів на дорожньо-транспортні пригоди, кількість проведених реанімаційних заходів, з них успішних.
   Зазначив про надання екстреної медичної допомоги тимчасово переселеним особам та військовослужбовцям Збройних сил України.
   Подякував колективу за проведену акцію “Автомобілі для ЗСУ”, результатом якої було придбано п’ять автомобілів для потреб Збройних Сил України.
     Зазначив про медичну допомогу жителям на деокупованих територіях Херсонської області.
    Особлива увага у цьому році була приділена навчанню персоналу підприємства на різних тренінгах, майстер-класах тощо.
   Центр екстреної медичної допомоги зареєстрований в Центрі тестування МОЗ України, як провайдер безперервного професійного розвитку під реєстраційний номером 1354.
    На закінчення медичний директор подякував працівникам підприємства за проведену роботу.