19 січня 2023 року у КП «ВОЦЕМДМК» за участю першого заступника голови обласної ради Юрія Поліщука, начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрія Легкодуха, представників всіх структурних підрозділів відбулась річна підсумкова медична нарада.
   Володимир Шмаль висловив слова вдячності українським захисникам, які дали можливість працювати та розвиватись.
   Директор підприємства зазначив, що робота підприємства в цілому була направлена на:
– підвищення якості та доступності медичного обслуговування населення;
– покращення матеріально – технічної бази підприємства (ремонти приміщень, придбання медичного обладнання, лікарських засобів, засобів індивідуального захисту та санітарних автомобілів).
   Станом на 31.12.2022р. мережа відділень (пунктів) ЕМД у Волинській області складається з 15 відділень, відділу медицини катастроф ( 31 пункт постійного базування бригад ЕМД та 1 пункт тимчасового базування бригад ЕМД).
   В області працює 72 🚑бригади ЕМД, усі вони забезпечені сучасним 🚑 санітарним автотранспортом, якому не більше 5 років.
   У 2022 році було:
– відкрито додатковий пункт постійного базування у м.Ковелі, на вул.С.Бандери, 9;
– оновлено приміщення пункту ЕМД с.Шклинь, Горохівського відділення ЕМД;
– проведено капітальний ремонт пункту ЕМД смт.Берестечко, Горохівського відділення ЕМД;
– капітальний ремонт приміщення на вул.Словацького, 28 у Луцьку. Нові, комфортні умови роботи тепер отримали працівники навчально-тренувального відділу, автомобільно-експлуатаційного (диспетчер, інженер з безпеки руху, головний механік, начальник гаража), та відділу автоматичних систем управління та зв’язку. Тут також передбачили кімнату для нарад та простору залу для проведення теоретичних навчальних занять для працівників центру. Це приміщення водночас слугуватиме й аудиторією для студентів Волинського медінституту, який готує для служби екстреної допомоги парамедиків.
Зазначено, що всі 🚑бригади ЕМД Центру на 100% забезпечені засобами індивідуального захисту, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами транспортної іммобілізації, електрокардіографами, кардіодефібриляторами та іншим медичним обладнанням.
   🚑 Бригади ЕМД дотримувались клінічних маршрутів при госпіталізації пацієнтів з підозрою на гострий мозковий інсульт та підозрою на гострий інфаркт міокарду з елевацією сегмента ST.
    Було наведено порівняльний аналіз ключових показників 2018-2022 років, зокрема кількість викликів: всього; при раптових захворюваннях та станах; нещасних випадках та травмах; виїзди до хронічно хворих; перевезення пацієнтів, породіль до лікувальних закладів і травмпунктів; безрезультатні та технологічні виїзди. Відзначено кількість госпіталізацій, кількість виїздів на дорожньо-транспортні пригоди, кількість проведених реанімаційних заходів, з них 32 успішні.
Також увага була приділена фінансуванню підприємства, особливо за рахунок договору з НСЗУ.
    🚑 Директор зазначив, що у 2022 році і у січні 2023 року бригади ЕМД надавали медичну допомогу жителям на деокупованих територіях Херсонської області.
Володимир Шмаль зазначив, що для потреб Збройних Сил України було передано 9 санітарних автомобілів. В грудні 2022 року працівниками підприєства було проведено акцію “Автомобіль для ЗСУ”, заплановано придбання позашляховиків для українських воїнів, два з яких уже придбано.
  На закінчення директор Володимир Шмаль подякував працівникам підприємства за проведену роботу.
   Про фінансове забезпечення підприємства у 2022 році доповіла заступник директора з економічних питань Ольга Смирницька.
   На нараді з підсумками роботи Луцького відділення ЕМД №1 у 2022 році виступив завідувач відділення ЕМД Олексій Федоряченко.
   З підсумками роботи Маневицького відділення ЕМД за 2022 рік виступила лікар медицини невідкладних станів Олена Грушецька.
   Про роботу Горохівського відділення ЕМД у 2022 році доповіла старший фельдшер Горохівського відділення ЕМД Світлана Новосад.
  Виступив медичний директор КП «ВОЦЕМДМК» Анатолій Каленюк, який зазначив про важливість роботи навчально-тренувального відділу для якого у 2022 році було придбано та отримано манекени, що дало можливість покращити навчання як медичних так і немедичних працівників.
  Також виступив медичний директор з оперативної роботи Андрій Абрамов, який зазначив, що на даний час бригади екстреної медичної допомоги повинні бути в постійній готовності у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
   Тільки спільними зусиллями працівників КП «ВОЦЕМДМК» можливо забезпечити населення області якісною екстреною медичною допомогою.
   Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук висловив щирі слова вдячності керівництву та працівникам центру за якісну та самовіддану працю від імені голови обласної ради Григорія Недопада та депутатів.
   Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Легкодух подякував працівникам підприємства за роботу, особливо за дотримання маршрутів пацієнта при підозрі на гострий мозковий інсульт та гострий коронарний синдром.
   Працівники КП «ВОЦЕМДМК», і надалі працюють 24/7/365. Завжди на посту!
💙💙💛💙💛💙💙💛💙💛💙💛💙💛