25 січня 2024 року у КП «ВОЦЕМДМК» за участю заступника голови обласної ради Григорія ПУСТОВІТА, начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрія Легкодуха, представників всіх структурних підрозділів відбулась річна підсумкова нарада.

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт від імені голови та депутатського корпусу подякував за самовіддану працю 24/7 і 366 днів на рік. «Ви ті, від кого залежить порятунок життя. Десятки тисяч волинян вдячні вам за оперативність і професійну майстерність. Окреме спасибі за вашу відчутну підтримку наших оборонців, а також гуманітарну місію, яку медперсонал добровільно здійснював на деокупованих територіях», – зауважив посадовець.   Григорій Пустовіт також відзначив подякою працівників підприємства, яку вручив директору КП «ВОЦЕМДМК» Володимиру Шмалю. Грамотами обласної ради було нагороджено лікаря з медицини невідкладних станів Марію Букало та фельдшера з медицини невідкладних станів Діану Демчук, які провели найбільшу кількість успішних реанімацій.
Володимир ШМАЛЬ висловив слова вдячності українським захисникам, які дають можливість працювати та розвиватись.Директор підприємства зазначив, що робота підприємства в цілому була направлена на:
– підвищення якості та доступності медичного обслуговування населення;
– покращення матеріально – технічної бази підприємства (ремонти приміщень, придбання медичного обладнання, лікарських засобів, засобів індивідуального захисту та санітарних автомобілів).

Станом на 31.12.2023р. мережа відділень (пунктів) ЕМД у Волинській області складається з 14 відділень, відділу медицини катастроф ( 32 пункти постійного базування бригад ЕМД та 1 пункт тимчасового базування бригад ЕМД).
В області працює 72 бригади ЕМД, усі вони забезпечені сучасним санітарним автотранспортом, якому не більше 5 років.
У 2023 році було:
– відкрито пункт постійного базування у м.Луцьк, пр.Соборності, 19Б;
– капітальний ремонт приміщень на вул.Словацького, 28 у Луцьку.
Зазначено, що всі бригади ЕМД Центру на 100% забезпечені засобами індивідуального захисту, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами транспортної іммобілізації, електрокардіографами, кардіодефібриляторами та іншим медичним обладнанням. Бригади ЕМД дотримувались клінічних маршрутів при госпіталізації пацієнтів з підозрою на гострий мозковий інсульт та гострий інфаркт міокарду з елевацією сегмента ST. Було наведено порівняльний аналіз ключових показників 2021-2023 років, зокрема кількість викликів: всього; при раптових захворюваннях та станах; нещасних випадках та травмах; виїзди до хронічно хворих; перевезення пацієнтів, породіль до лікувальних закладів і травмпунктів; безрезультатні та технологічні виїзди. Відзначено кількість госпіталізацій, кількість виїздів на дорожньо-транспортні пригоди, кількість проведених реанімаційних заходів, з них 53 успішні.

Також увага була приділена фінансуванню підприємства, особливо за рахунок договору з НСЗУ.
Директор зазначив, що у 2023 році бригади ЕМД надавали медичну допомогу жителям на деокупованих територіях Херсонської області, допомагали у закладах охорони здоров’я Миколаївської та Херсонської областей.

Володимир Шмаль зазначив, що за 2022 та 2023 роки для потреб Збройних Сил України було передано 17 санітарних автомобілів.
Працівниками підприємства було проведено акцію “Автомобіль для ЗСУ” було придбано 5 позашляховиків для українських воїнів. Крім того було придбано кевларові шоломи з навушниками, оптичний приціл, бронежилети з пластинами, радіостанції, комплект шин до позашляховика.
На закінчення директор Володимир Шмаль подякував працівникам підприємства за проведену роботу та озвучив плани на 2024 рік.   Виступив медичний директор з оперативної роботи Андрій Абрамов, який зазначив, що всі бригади у 2023 році дотримувались маршрутів пацієнта, особливо при госпіталізації пацієнтів з підозрою на гострий мозковий інсульт та гострий інфаркт міокарду з елевацією сегмента ST. Також особливу уваги звернув на готовність бригад медицини катастроф до роботи у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

   З підсумками роботи з фахівцями з базовою та неповною вищою медичною освітою виступила заступник директора по роботі з фахівцями з базовою та неповною вищою медичною освітою Лариса Данилюк. Особливу увагу Лариса Данилюк звернула на підготовку медичних кадрів на різних курсах, тренінгах; про підготовку парамедиків та медичних техніків.
Про контроль за якістю надання медичної допомоги доповіла завідувач відділу експертизи якості надання медичної допомоги та інфекційного контролю Валентина Ревуха.
На нараді з підсумками роботи Луцького відділення ЕМД №2 за 2023 рік виступив завідувач відділення ЕМД, лікар з медицини невідкладних станів, Микола Чубарик.      З підсумками роботи Нововолинського відділення ЕМД за 2023 рік виступила завідувач відділення ЕМД, лікар з медицини невідкладних станів, Антоніна Терещук.      З підсумками роботи Рожищанського відділення ЕМД за 2023 рік виступила старший фельдшер з медицини невідкладних станів Алла Томчук. Про роботу Старовижівського відділення ЕМД у 2023 році доповів старший фельдшер відділення ЕМД Володимир Чимрук.

   З підсумками роботи профспілкової організації КП “ВОЦЕМДМК” за 2023 рік виступила голова профспілкового комітету Алла Мельничук, яка прозвітувала про використання коштів працівників підприємства на потреби Збройних Сил України. Зокрема зазначила про придбання автомобілів, шоломів, тактичного обладнання, дронів тощо.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Легкодух подякував працівникам підприємства за роботу та вручив ДІАМАНТОВУ відзнаку у премії EMS Angels Awards, за видатні досягнення у догоспітальному лікуванні інсульту.
Працівники КП «ВОЦЕМДМК», і надалі будуть працювати 24/7/366.
Завжди на посту!