У КП “ВОЦЕМДМК” розпочалося навчання нової групи курсантів за програмою “Екстрений медичний технік”

27 березня на базі навчально-тренувального відділу КП “ВОЦЕМДМК” стартувала практична частина підготовки чергової групи курсантів за програмою “Екстрений медичний технік”.

Навчання розпочалося із семінару з базової підтримки життя у дорослого пацієнта, який провели інструктори з надання догоспітальної допомоги навчально-тренувального відділу КП “ВОЦЕМДМК” Наталія Кобак і Олександр Романюк.

Загалом курс включатиме у себе такі складові як базова підтримка життя дорослих і дітей, допомога травмованим, зупинка кровотеч. Курсанти матимуть можливість попрактикуватися у наданні домедичної допомоги у випадку порушення чи втрати свідомості, раптовій зупинці дихання та кровообігу. Велика увага буде приділятися відпрацюванню практичних навичок, у тому числі техніці компресій грудної клітки, штучній вентиляції легень, зупинці критичних кровотеч, роботі з обладнанням автомобіля екстреної медичної допомоги.

Асистентами у сценаріях будуть інструктори навчально-тренувального відділу КП “ВОЦЕМДМК”. Після завершення курсу його слухачі складатимуть іспит.

Зазначимо, що з 1 січня усі водії комунального підприємства переведені на посади “екстрений медичний технік”.