Сьогодні урочисто відкрито пункт постійного базування в м.Ковелі, за адресою вул.Степана Бандери, 9.

  Захід відбувся за участю голови Ковельської міської ради Ігоря Чайки, голови Ковельської районної ради В’ячеслава Шворака, заступника голови районної адміністрації Романа Кульцмана, медичного директора з оперативної роботи КП «ВОЦЕМДМК»  Андрія Абрамова, головного фельдшера КП «ВОЦЕМДМК»   Лариси Данилюк.

  Тепер у розпорядженні працівників екстреної медичної допомоги три кабінети із зоною відпочинку та належно облаштованими робочими місцями.
Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24 години на добу, без вихідних і свят. Від злагодженості та чіткості їхніх дій залежить здоров’я та життя людей,  тому працівники заслуговують на достойні побутові умови, аби у хвилини  спокою рохи відпочити.

   Раніше всі бригади екстреної медичної допомоги у місті Ковеля базувались по   вул.Б.Хмельницького, 17.

  Переміщення бригад дасть можливість зменшити час доїзду до пацієнтів, забезпечить своєчасну екстрену медичну допомогу жителям міста Ковеля та Ковельського району.

  Висловлюємо щиру подяку від імені усіх працівників Ковельського відділення екстреної медичної  допомоги КП «ВОЦЕМДМК» за всебічну підтримку у вирішенні проблемних  питань нашої служби, зокрема Ковельському міському голові Ігорю Леонтійовичу Чайці за виділені кошти з місцевого бюджету у сумі 530,0 тис.грн. на ремонт приміщення та Ковельському голові районної ради В’ячеславу Петровичу Швораку за забезпечення даного приміщення меблями.