Сьогодні офіційно передали ключі від дев’яти нових автомобілів медикам та водіям КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

   Урочистий захід відбувся за участю голови обласної ради Григорія Недопада, народного депутата України Вячеслава Рубльова, заступниці очільника ОДА Людмили Тимощук, заступниці Луцького міського голови Ірини Чебелюк та колективу центру, інформує пресслужба Волиньради.

   Директор комунального підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Шмаль розповів присутнім, що 6 новеньких автомобілів екстреної медичної допомоги Citroen Jumper типу С передадуть для спеціалізованих лікарських бригад екстреної медичної допомоги та забезпечуватимуть перевезення хворих із коронавірусною інфекцією COVID-19 з районів до високопрофільних лікувальних закладів області, ще 3 автомобілі Сitroen Jumper типу В будуть передані для бригад ЕМД в Горохівське, Рожищенське, Нововолинське та Ковельське відділення екстреної медичної допомоги, а також у Луцьке міське відділення ЕМД № 2.

   «Загалом сьогодні ми приймаємо в роботу цих 9 новеньких автомобілів, три з яких були закуплені у минулому році, а шість вже у 2021-му. Головне їхнє покликання – покращення якості надання медичної допомоги та вчасність доїзду до пацієнта. На сьогодні у нас є ще 23 орендованих автомобілі, які необхідно передати в ті заклади, які нам їх дали на умовах позики ще у далекому 2013 році, тому нам є над чим ще працювати», – сказав він.

   У свою чергу голова обласної ради Григорій Недопад привітав медиків із такою приємною подією та побажав хороших доріг, зеленого світла та вчасних доїздів.

   «Пандемія принесла нам багато проблем та нових викликів, але є й позитивний момент – це оновлення рухомого складу нашого комунального підприємства. За рахунок обласного «ковідного» фонду та вже у подальшому, коштом НСЗУ, ми змогли забезпечити обласний центр екстреної медичної допомоги вже 22 новими автомобілями, 16 з яких були придбані у минулоріч та 6 у цьому році. Ці 6 автомобілів Сitroen Jumper типу С, які придбані цьогоріч – це реанімобілі, які будуть виїжджати на найскладніші випадки по всій території області. Той транспорт, що був раніше у центрі, перебував у плачевному стані. Сподіваємось, що і надалі рухомий склад центру швидкої буде оновлюватися і завдяки фінансуванню НСЗУ, і коштом державного та обласного бюджетів», – наголосив він.

   Своєю чергою, народний депутат Вячеслав Рубльов зазначив, що на законодавчому рівні працює над тим, аби медики отримали достойну заробітну плату за свою роботу.