Сьогодні ми відзначаємо День екстреної медичної допомоги!
   Володимир ШМАЛЬ – директор КП «ВОЦЕМДМК» провів селекторну нараду з відділеннями та пунктами екстреної медичної допомоги області.
    «Сьогодні, в наше професійне свято, хочемо подякувати Збройним Силам України, всім хто виборює свободу, тим, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави» – зазначив директор.
     Селекторна нарада розпочалася хвилиною мовчання.
  Володимир ШМАЛЬ привітав бригаду відділу медицини катастроф, яка брала участь у Буковинському медичному ралі, з перемогою.
   Директор КП «ВОЦЕМДМК» наголосив, що переможці окрім кубка привезли головний приз – санітарний автомобіль екстреної медичної допомоги придбаний за підтримки фундації першої леді Олени Зеленської.
   Володимир ШМАЛЬ оголосив про нагородження працівників підприємства за сумлінну працю та високий рівень професійної майстерності відданій справі:
    Грамотами Волинської обласної ради нагороджено: Сергія Завгороднього – лікаря з медицини невідкладних станів Ковельського відділення ЕМД, Вячеслава Шворака – фельдшера з медицини невідкладних станів Маневицького відділення ЕМД, Наталію Велику – фельдшеру з медицини невідкладних станів Луцького міського відділення ЕМД №1;
   Грамотами Волинської обласної військової адміністрації нагороджено: Ірину Андрійчук- начальника планово-економічного відділу, Наталію Орлецьку – завідувача інформаційно-аналітичного відділу медичної статистики, Аркадія Шостака – старшого лікаря з медицини невідкладних відділу оперативно-диспетчерської служби;
    Грамотами управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації нагороджено: Миколу Бартусевича – водія автотранспортних засобів (санітарного автомобіля) Ківерцівського відділення ЕМД, Тетяну Качан – начальника юридичного відділу, Олену Павлову – фельдшера з медицини невідкладних станів відділу медицини катастроф, Ірину Долінчук – фельдшера з медицини невідкладних станів відділу медицини катастроф, Юрія Вавринчака – фельдшера з медицини невідкладних станів Любомльського відділення ЕМД.
   Оголошено подяки Луцького міського голови Ігоря Поліщука: Тетяні Бишті – фельдшеру старшому центральної оперативної диспетчерської, відділу оперативно-диспетчерської служби; Ігорю Головатюку – водію автотранспортних засобів (санітарного автомобіля); Петру Гапонюку – лікарю з медицини невідкладних станів Луцького міського відділення ЕМД №1; Лілії Дуді – начальнику відділу кадрів; Василю Самусю – фельдшеру з медицини невідкладних станів Луцького міського відділення ЕМД №2.
    Бригада ЕМД, яка брала участь у змаганнях, зокрема Бучинський О., Сіжук А., Григор’єв В., Кузьменко Т. поділилися враженнями та розповіли про те як проходили змагання, а також подякували за підготовку та підтримку.
   Медичний директор Анатолій КАЛЕНЮК розповів про роботу суддівського складу та про те як проходили змагання. Привітав бригаду відділу медицини катастроф з перемогою та розповів проте, що за призові місця учасники отримали апарати штучної вентиляції легень Hamilton T1.
  Зачитав наказ директора підприємства від 22.05.2024 р. «Про відзначення працівників з нагоди Дня екстреної медичної допомоги».
    Заступник директора з оперативної роботи, медицини катастроф та цивільного захисту населення Андрій АБРАМОВ та заступник директора по роботі з фахівцями з базовою та неповною вищою медичною освітою Лариса ДАНИЛЮК привітали всіх зі святом, учасників чемпіонату з перемогою та поділилися враженнями про те, як проходили медичні ралі.
   Керівники структурних підрозділів та голова профспілкового комітету Алла Мельничук привітали усіх з Днем екстреної медичної допомоги та з перемогою у медичних ралі.
   У селекторній нараді взяв участь Ковельський міський голова Ігор ЧАЙКА, який привітав працівників КП «ВОЦМДМК» з Днем екстреної медичної допомоги та вручив подяки Олегу МАРЦЕНЮКУ – лікарю з медицини невідкладних станів Ковельського відділення ЕМД та Ірині Приступі- фельдшеру з медицини невідкладних станів Ковельського відділення ЕМД.

    З Днем екстреної медичної допомоги.